Heading generico

Навіґативний ланцюжок

Закупівлі

Стратегічна мета групи компаній Дікергофф в Україні – забезпечення наших клієнтів високоякісним цементом та бетоном. Вчасні та якісні поставки товарно-матеріальних цінностей та послуг є головною метою Служби закупівель.

Економісти Служби закупівель ведуть роботу з постачальниками та підрядниками зі створення конкурентного ринку по всіх основних категоріях закупівель де головним фактором відбору постачальників для Служби закупівель є забезпечення потреби Групи: своєчасності поставок, якості матеріалів і послуг, ціни і управління ефективністю постачальників і підрядників. Компанія будує свої відносини з постачальниками на довгостроковій і взаємовигідній основі, на прозорих умовах, в атмосфері довіри і на принципах партнерства.

У сфері наших інтересів знаходяться закупівля наступних груп товарно-матеріальних цінностей та послуг: кам’яне вугілля, природній газ, сировинні матеріали що є похідними для процесу вироблення цементу та бетону, паливно-мастильні матеріали, послуги з ремонту основного технологічного обладнання цементних заводів, поставки технологічного обладнання, роботи з монтажу механічного устаткування та систем, послуги з монтажу електротехнічного обладнання та засобів КВПіА, налагодженню системи АСУТП та програмуванню, послуг з будівництва та ремонту будівель та споруд підприємства, постачання електротехнічної фурнітури, контролерів, засобів зв’язку, інфраструктури ІТ, проектуванню, а також різноманітних послуг господарчого характеру (перекладів, постачання канцтоварів, побутової хімії, тощо).

Брати участь в конкурсних закупівлях групи компаній Дікергофф в Україні мають право тільки відповідно відібрані постачальники.

Потенційні постачальники проходять відбір по кожній категорії матеріалів / послуг, в рамках якої вони хотіли б виконувати поставки.

Відповідні вимоги щодо надання тієї чи іншої вхідної документації для відбору визначено у доданих на цьому сайті нижче файлах.

Метою процесу відбору постачальників є:

  • забезпечення єдиного уніфікованого підходу до всіх підприємств і організацій, що демонструють намір співпрацювати з групою компаній Дікергофф в Україні в якості постачальника товарів, робіт або послуг;
  • визначення достатніх технічних, технологічних, фінансових, організаційних, можливостей постачальника, для виконання ним зобов'язань перед групою компаній Дікергофф в Україні з поставки товарів, робіт або послуг, відповідно до вимог Замовника.

Потенційні постачальники можуть направляти найкращі комерційні пропозиції, а також пропозиції по співпраці на нашу електрону адресу / факсом або поштою (перед відправленням будь ласка пересвідчитесь, що Ваша інформація має обсяг, що може бути передано / отримано поштовим сервером та відсутні шкідливі посилання та контент що може зашкодити): Tender.Ukraine@dyckerhoff.com

Сова Олександр Володимирович
Директор із закупівель
Служба закупівель

Адреса для листування:
ПРАТ «Дікергофф Цемент Україна»
вул. Пирогівський шлях, 26, м. Київ, 03083, Україна
отримувач: Служба закупівель

e- mail: Tender.Ukraine@dyckerhoff.com