Heading generico

Навіґативний ланцюжок

Югцемент

"ЮГЦемент" філія ПРАТ "Дікергофф Цемент Україна"(колишній Ольшанський цементний завод) – найбільший цементний завод на Півдні України з проектною потужністю більш ніж 1,25 млн. тонн цементу на рік.

Перші докладні відомості про геологічну будову Миколаєвщини відносяться до кінця XIX сторіччяВже в середині ХХ сторіччя, на основі нових детальних досліджень, було прийняте рішення побудувати Ольшанський цементний завод, сировинною базою якого стало Григорієвське родовище цементної сировини.

Історія Ольшанского цементного заводу почалася з будівництва першої технологічної лінії в травні 1962 року31 травня 1968 року вона була здана в експлуатацію, а 29 грудня 1968 року почали діяти і друга лінія. З моменту запуску і по сьогоднішній день завод виробив більше 50 млн. тонн цементу.

"ЮГЦемент" філія ПРАТ "Дікергофф Цемент Україна" - підприємство, оснащене високопродуктивним устаткуванням. Розробка кар'єру і видобуток сировини виконується потужними екскаваторами, бульдозерами і навантажувачами. Первинна переробка сировини виконується в стрижневих млинах МСЦ-4, продуктивністю 350 тонн/ год. Для подальшої переробки сировини й одержання цементу використовуються сировинні млини з продуктивністю 135 тонн/год, печі що обертаються з продуктивністю 70 тонн/год, і цементні млини з продуктивністю 50 тонн/год.

У своїй повсякденній роботі колектив підприємства завжди намагався творчо підходити до вирішення питань. На виробництві постійно оновлювалося і впроваджувалося нове обладнання, удосконалювалися технології, впроваджувалася автоматизація і механізація виробництва, покращувалася якість продукції.

У 2000 році контрольний пакет акцій підприємства придбала всесвітньо відома промислова група Dyckerhoff AG.

З цього моменту було проведено модернізацію устаткування в цеху випалу клінкера. У лабораторії встановлено найсучасніше устаткування, що забезпечило надійний контроль якості продукції. Безпосередньо у виробництві модернізовано майже кожен з елементів обладнання, встановлено нові фільтри та контрольно- вимірювальне обладнання. Встановлено нову пакувальну машину з метою збільшення обсягів випуску тарованого цементу. Також суттєво покращено умови роботи персоналу, а доходи працівників підвищено до рівня, що перевищили середні показники по країні. Результатом всіх перелічених дій, стало загальне покращання умов діяльності підприємства за всіма напрямками.

Нові знання, нове обладнання, удосконалення технологічних процесів, постійне співробітництво з закордонними фахівцями, все це дає підстави "ЮГцемент" філії бути в авангарді української цементної промисловості та з упевненістю дивитися в завтрашній день.

"ЮГЦемент" філія ПРАТ "Дікергофф Цемент Україна" традиційно забезпечує цементом Південний регіон України – місто Одеса, Миколаїв та Херсон. Продукція підприємства широко використовувалася при будівництві суднобудівних і глиноземних заводів, портових споруджень, атомних електростанцій, доріг, житла, сільськогосподарських і культурно- побутових об'єктів. За часів незалежності Україні Ольшанський цемент використовувався при будівництві автобана Київ - Одеса, реконструкції Ялтинської набережної й Одеського оперного театру, поставлявся на відповідальні будівництва Києва.

Підприємство розташоване в 35 км від міста Миколаєва, 80 км від міста Херсона та близько 130 км від міста Одеса. З іншими промисловими центрами країни підприємство пов'язують залізнична магістраль Одеської залізниці та Одеська автомагістраль, що проходять поряд з смт. Ольшанське.