Heading generico

Навіґативний ланцюжок

Югцемент

«ЮГцемент» філія ПРАТ «Дікергофф Цемент Україна», раніше – ПАТ "ЮГцемент" - найбільше підприємство цементної промисловості на Півдні України з проектною потужністю понад 1,266 млн. тон цементу на рік.

Підприємство розташоване в смт Ольшанське, в 35 км від обласного центру - міста Миколаєва, 80 км від міста Херсона та близько 130 км від міста Одеса. Продукція підприємства широко використовується для будівництва суднобудівних і глиноземних заводів, портових споруджень, атомних електростанцій, доріг, житла, сільськогосподарських і культурно-побутових об'єктів. Вже в незалежній Україні Oльшанський цемент використовувався при будівництві автобану Київ-Одеса, реконструкції Ялтинської набережної й Одеського оперного театру, поставлявся на відповідальні будівництва на всьому Кримському півострові.

Усі цементи виготовляються відповідно до Державних стандартів України з виробництва цементів. Контроль якості продукції, що випускається, здійснюється на найбільш сучасному обладнанні, наприклад, такому як рентгенофлуоресцентний аналізатор. Заводська лабораторія акредитована Миколаївським державним центром стандартизації, метрології і сертифікації. Якість цементів підтверджується сертифікатами, виданими органом з сертифікації цементів СЕПРОЦЕМ.