Heading Cement

Навіґативний ланцюжок

Франко Буцці Іменна стипендія

На згадку про Франко Буцці компанія розробила ініціативу, в якій можуть відобразитися речі, які любив Франко: компанія, якій він присвятив своє життя, блискучі молоді люди, які могли б надалі влитися в нашу компанію, та США.

Тому Buzzi Unicem на постійній основі щорічно присуджуватиме дві стипендії, які нададуть дочкам і синам наших працюючих співробітників групи компаній по всьому світі, так і тих, що пішли на пенсію, а також молодим людям, які закінчили середню школу в Казале-Монферрато, унікальну можливість навчатися в магістратурі за спеціальністю «Підприємництво і адміністрація» в деяких з найкращих університетів США:

• Школа бізнесу Маккомбса – Техаський університет в Остіні, Техас;

• Коледж бізнесу Сміл – Університет штату Пенсильванія;

• Університет Міссурі, Колумбія, Міссурі;

• Коледж бізнесу і економіки – Ліхайський університет, Пенсильванія.

Обрані заклади користуються великою повагою і вважаються одними з кращих в США.

Обрана нами програма – це 2-річні денні заняття у магістратурі за спеціальністю «Підприємництво і управління», які Buzzi Unicem повністю фінансуватиме, покриваючи не тільки плату за навчання та збори, а й стандартні додаткові витрати (поїздки, страхування, проживання…). Заявку можуть подавати всі діти як працюючих співробітників компаній Buzzi Unicem, так і тих, що пішли на пенсію, а також талановиті випускники школи в Казале- Монферрато. Вони повинні відповідати вимогам, встановленим критеріями прийому до Бізнес-школи, щодо віку, диплома бакалавра, досвіду роботи, володіння англійською мовою та аналітичних навичок.

Прозорість і меритократія є для нас ключовими, тому Buzzi Unicem жодним чином не може втручатися в процес оцінки та відбору, який буде повністю здійснюватися кожним університетом. Єдиний спосіб подати заявку – онлайн, на сайті закладу.

Щойно етап відбору завершиться, перший з обдарованих студентів почне вчитися у магістратурі за спеціальністю «Підприємництво і управління» згідно з університетським розкладом.

Ми, як компанія, пишаємося тим, що запускаємо цей проект. Ми точно знаємо, що це може стати радикальною можливістю для цілеспрямованих, відданих людей. І ми раді усвідомлювати, що Франко є важливою частиною цього процесу зростання.