Heading Cement

Навіґативний ланцюжок

Іменна стипендія Франко Буцці

На згадку про Франко Буцці компанія розробила ініціативу, яка відображає речі, які любив Франко: перш за все це компанія, якій він присвятив своє життя; по-друге, розумні молоді люди, які могли б надалі представляти майбутнє компанії; останнє, але не менш важливе, США.

Ця ініціатива створена для того, щоб надати молодим і рішучим людям можливість зробити крок вперед у своєму професійному житті, відкрити перед ними нові можливості та підготувати до нових викликів. Сам Франко у  22 роки - отримав грант престижної студентської програми імені Фулбрайта на навчання у США. Ось чому Buzzi Unicem вирішив щороку присуджувати дві стипендії, які дадуть унікальну можливість навчатися на магістра Бізнесу та Програми адміністрування у таких провідних університетах США, як:

  • Школа бізнесу Мак-Комбса - Техаський університет в Остіні, Техас;
  • Смеальний коледж бізнесу - Університет штату Пенсільванія, штат Пенсільванія;
  • Школа бізнесу Келлі - Університет Індіани, Блумінгтон;
  • Коледж бізнесу та економіки - Lehigh University, Пенсільванія.

Це можливість для синів і дочок наших співробітників (і колишніх співробітників) з усіх країн групи, а також молодим людям, які закінчили середню школу в Казале-Монферрато. Обрані магістерські програми денного навчання тривалістю 2 роки (за винятком університету Lehigh, де навчання триває 1 рік), які Buzzi Unicem повністю фінансуватиме, гарантуючи студентам покриття не лише витрат на навчання, а й стандартних додаткових витрат, таких як проїзд, страхування та проживання.

Кандидати повинні відповідати вимогам, встановленим критеріями прийому до навчального закладу, щодо віку, рівня освіти, досвіду роботи, рівня знання англійської мови та рівня розвитку аналітичних навичок. Єдиний спосіб подати заявку на стипендію - онлайн, на -сайті навчального закладу. Після завершення етапу відбору студенти відвідуватимуть програму МВА відповідно до розкладу університету.

З метою прозорості та меритократії Buzzi Unicem жодним чином не втручатиметься у процес оцінки та відбору кандидатів. Цей процес буде повністю керуватися обраним університетом.

Наша компанія  з гордістю запускає цей проект. Ми впевнені, що це може стати поворотним моментом для цілеспрямованих, відданих справі людей. І Франко зробив свій значний вклад у цей процес зростання.

Buzzi Unicem запрошує всіх, хто цікавиться та відповідає вимогам, відкрити наступний вкладений файл, щоб дізнатися більше про ініціативу.