Heading generico

Навіґативний ланцюжок

ПРАТ "Дікергофф Цемент Україна"

Приватне акціонерне товариство "Дікергофф Цемент Україна" розташовано в центральній економічній зоні України - місті Києві. Столиця є центром постійного будівництва, а ПРАТ "Дікергофф Цемент Україна" постачає для нього цемент усіх марок.

Історія будівництва цементного заводу в Києві бере свій початок з Київської Цементно-Помольної Установки Народного Комісаріату Промисловості Будматеріалів СРСР, з 1945 року, коли після закінчення війни, знадобилася величезна кількість цементу для відновлювальних робіт у столиці.

Починаючи З 1947 року почалось будівництво Київського цементного заводу.
У 1949 введена в роботу перша технологічна лінія з цементним млином розміром 2,2 х 13 метрів і сушильним барабаном 2,2 х 14 метрів. Столиця продовжувала відбудовуватися, й існуюче устаткування не могло задовільнити потреби міста, що розвивається.

У 1951 році Міністерством Промисловості Будівельних Матеріалів СРСР було виділено кошти для встановлення другої технологічної лінії і збільшення виробництва з 96 тисяч тон цементу на рік до 175 тисяч тон.

На початку 1960-х років було встановлено млин попереднього розмолу клінкера, що дало можливість наростити потужності підприємства до 219 тисяч тон цементу на рік. Асортимент цементу складався на той момент не лише зі звичайного портландцементу, але також зі сульфатостійкого цементу, шлакопортландцементу, пуццоланового портландцементу та інших видів цементу.

2 січня 1994 року на базі "Київінжцементу" було створене відкрите акціонерне товариство "Київцемент". На той момент "Київцемент" спеціалізувався на випуску високомарочного цементу марки ПЦ I - 500. Проектна потужність заводу складала близько 300 тисяч тон цементу на рік.

У 2000 році контрольний пакет акцій заводу викупила німецька промислова група Dyckerhoff AG, і "Київцемент" став рівноправним членом всесвітньо відомої промислової Групи, що об’єднує компанії з виробництва цементу й інших видів будівельних матеріалів. З цього часу відбувається повна реорганізація підприємства. З новим керівництвом приходять нові знання та інвестиції в модернізацію устаткування, покращуються як умови праці, так і рівень оплати праці персоналу. Постійний процес обміну знаннями з міжнародними фахівцями та тренінги підвищують рівень кваліфікації українських цементників і виводить їх, крок за кроком, на один рівень з іноземними колегами.

У березні 2015 року підприємство ПАТ "Київцемент" змінило назву ПАТ "Дікергофф Цемент Україна".

З січня 2018 року ПАТ "Дікергофф Цемент Україна" змінило організаційну форму на ПРАТ "Дікергофф Цемент Україна".