Heading generico

Навіґативний ланцюжок

Кодекс поведінки

Buzzi Unicem вважає етику невід'ємною частиною управління бізнесом, а повне дотримання законів є надбанням, що додає цінності компанії. З цієї причини було введено Кодекс поведінки. Кодекс поширюється на материнську компанію Buzzi Unicem SpA та її італійські та іноземні дочірні компанії. Принципи, що містяться в Кодексі, поширюються на всіх директорів, членів корпоративних органів, працівників, постачальників та будь-яку особу, яка діє від імені та / або від імені Buzzi Unicem, включаючи, але не обмежуючись ними, представників, агентів, партнерів, зовнішніх консультантів, юридичних осіб тощо.

Переглянути: Кодекс поведінки Buzzi Unicem

ПРАТ «Дікергофф Цемент Україна» надає можливість будь-якій особі, яка дізнається про незаконну поведінку або порушення цього Кодексу, поінформувати компанію, при цьому буде забезпечено конфіденційність особи, яка зробила таке повідомлення. Повідомлення направляються наступним чином:

• електронною поштою: internal.auditUA@dyckerhoff.com

• звичайною поштою на адресу: ПРАТ «Дікергофф Цемент Україна», Відділ внутрішнього аудиту, вул. Пирогівський шлях,26, м. Київ, Україна, 03083