Heading generico

Навіґативний ланцюжок

Про компанію

Дікергофф Цемент Україна є Східним підрозділом Дікергофф, що входить до складу Buzzi UnicemBuzzi Unicem – це корпорація з головним офісом в Італії, яка керує заводами в 14 країнах, з понад 10 000 співробітників у всьому світі.

Ми надаємо нашим клієнтам продукцію високої якості, а також пропонуємо консультації щодо будівництва та інші послуги. Наше виробництво адаптоване до останніх розробок в сфері технологій виробництва будівельних матеріалів, і ми відповідально використовуємо обмежені природні ресурси.

В Україні група представлена 2 цементними заводами "Волинь-Цемент" та "Югцемент", а також терміналами в Києві та Одесі. Дікергофф також працює в галузі готових бетонних сумішей у Київській, Одеській та Миколаївській областях.

Ми працюємо з натхненням, адже виробляємо два матеріали, які є надзвичайно необхідними для процвітання місцевих громад: цемент та найважливіший продукт, що виробляється з нього, - бетон. Ці матеріали дозволяють будувати важливі інфраструктурні об’єкти, такі як дороги, мости, тунелі, аеропорти, і, звичайно, житлові та промислові будівлі. Компанія має довгострокове бачення розвитку бізнесу та бере на себе зобов’язання щодо сталого розвитку, що підтримується високоякісними виробничими потужностями. Дікергофф в Україні прагне створювати цінність через інновації та досвід перевірений роками, які лежать в основі ефективності нашої операційної діяльності.