Cтійкий розвиток

Стійкий розвиток є важливим для нас та нашої Групи. Починаючи з моменту появи самого продукту – цементу та бетону, у цементному та бетонному виробництві ми використовуємо природні копалини. Ми розуміємо, що природні копалини є вичерпними та мають використовуватися ощадливо. Тому Buzzi Unicem та Dyckerhoff разом визначили стійкий розвиток за стратегічну мету розвитку всіх підприємств і компаній Групи.

Для наших підприємств в Україні це не лише означає подання щорічної звітності про нашу діяльність з точки зору стійкого розвитку, хоча ця звітність звичайно є важливою і допомагає нам займати активну позицію щодо цього питання. Це також означає, що ми щодня займаємося питаннями аналізу і пошуком шляхів покращання та оптимізації нашого бізнесу. Для досягнення наших цілей ми, наприклад, намагаємося використовувати якнайбільше гранульованого доменного шлаку, що є відходами металургійної промисловості, у наших цементах. Таким чином, ми зберігаємо CO2 поскільки не повинні випалювати багато клінкеру для того, щоб виробити таку саму кількість цементу. Більше того, ми з великою старанністю виконуємо наші зобов’язання щодо рекультивації кар’єрів використаних для видобування вапняку чи крейди. Зокрема, наші рекультивовані кар’єри ВАТ “Волинь-цемент» та один «ВАТ «ЮГцемент» являють собою унікальні природні куточки з лісами та озерами, які Ви навряд чи знайдете у цій місцевості.

Оскільки Україна є країною в якій може буде застосована так звана «спільна реалізація проектів» в рамках «Кіотського Протоколу», ми розпочали вивчення можливостей такого кроку для наших заводів. На даний час ми маємо два проекти, які ми реалізуємо спільно з залученими консультантами та Міністерством навколишнього середовища України. Один з них передбачає використання гранульованого шлаку не тільки у помолі цементу, але й у якості замінника сировини в процесі випалу клінкеру. Це дасть змогу зберегти додатково CO2 оскільки шлак є декарбонатом і, в порівнянні з нашим шламом, є відносно сухим матеріалом. Другий проект передбачає перехід з так званого «мокрого» способу виробництва цементу на філії «Волинь-цемент» ПАТ «Дікергофф Цемент Україна» на «сухий». Це забезпечить економію приблизно 40% палива, що використовується у печах випалу і, як результат, економію суттєвої кількості CO2.

Sustainability Report 2018
PDF переглянути
Sustainability Report 2017
PDF переглянути
Sustainability Report 2016
PDF переглянути
Sustainability Report 2015
PDF переглянути
2014
Sustainability Report 2014
PDF переглянути
Sustainability Report 2013
PDF переглянути