Як побудувати приватний будинок

Як побудувати приватний будинок

Ви виконали давню мрію про ділянку землі за містом. Тепер можна розбивати сад, ростити город, будувати будинок, словом, закріплюватися на землі. Щоб приватний будинок, побудований своїми руками, прослужив довго вірою і правдою, розбийте роботу над ним на декілька етапів.

Інструкція

1. Виберіть проект споруди. Якщо ви вирішили заощадити на фахівцях і робите будинок тільки своїми силами, вибирайте здійснимий проект. На цьому ж етапі визначте, з якого матеріалу будувати. При утепленні дерева та цегли потрібна різна ступінь термоізоляції, що може позначитися на площі приміщень. Порахуйте час, який можете приділити будівництву. Ще не передумали економити на будівельниках?

2. Придумайте дизайн. Не вдаючись в дуже тонкі деталі, продумайте основні акценти саду та інтер’єру.

3. Підготуйте місце для фундаменту, очистіть його і вирівняйте. Залийте фундамент по вибраному в проекті типу.

Пам`ятайте що фундамент - це основа вашої оселі, яка повинна бути кріпкою та непохитною та перейти у використання вашим нащадкам. Саме тому треба уважно віднестися до вибору цементу та бетону на цьому етапі.

На цій же стадії подбайте про водопостачання, газопостачання, електрику, каналізації і вентиляції.

4. Побудуйте стіни. Для будь-якого матеріалу, а для цегли в більшій мірі створіть термоізоляцію.

5. Встановіть внутрішні перекриття. Вони бувають збірними або монолітними, причому з монолітами простіше планувати простір і робити внутрішню обробку.

6. Встановіть дах, покрийте покрівлею. Якщо горищне приміщення буде використовуватися як житлове або технічне, озаботьтесь теплопостачанням.

7. Проведіть оздоблювальні роботи. Вибір матеріалів тут залежить від вашої фантазії і вашого гаманця.