Журнал Бетон Асфальт про лабораторію Дікергофф /Україна/

Політика в області якості

Головний технолог, голова підрозділу ЦВЛ -Ольга Миколаївна Бондар

“Наша компанія пишається тим, що Центральна Випробувальна Лабораторія ( далі ЦВЛ) входить до складу ТОВ з ІІ «Дікергофф /Україна/», як окремий підрозділ. ЦВЛ атестована на право випробувань в двох органах : ДП «Укрдержметрстандарт» м Києва та Національному Агентстві Акредитації України (НААУ). Ми створили цей окремий підрозділ для того щоб максимально задовольнити потреби замовників та зацікавлених сторін. Робота підрозділу безумовно сприятиме постійному підвищенню якості випробувань, проведенню випробовувань сировини і продукції в відповідності до нормативних документів та відповідно до Галузі послуг”.

Галузь акредитації ЦВЛ ТОВ з ІІ « Дікергофф /Україна/»

Наша лабораторія акредитована на наступні випробування: сумішей бетонних та розчинних, домішок хімічних, бетонів і розчинів, цементів загально – будівельного призначення, піску , щебеню, виробів бетонні і залізобетонних, тротуарної плити, фігурних елементів мощення, цегли та каменів керамічних та силікатних. ЦВЛ працює в відповідності до вимог стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025:2006, державних нормативних документів на матеріали та продукцію.

Контроль якості

Контролю якості в ЦВЛ надається особливе значення. Контролюють якість кожний спеціаліст під час виконання своїх функціональних обов'язків при проведенні закріплених робіт; начальник та заступник начальника лабораторії при перевірці роботи спеціалістів; аналізуванні результатів випробувань, роботи обладнання для випробувань і точність отриманих при випробуваннях результатів. Контроль якості складається з проведення порівняльних випробувань відібраних зразків з результатами випробувань інших лабораторій. Для підтвердження якості випробувань можливо проведення випробування зразків та матеріалів на різному устаткуванні. Результати отримані в лабораторії, регулярно порівнюються з результатами випробувань, отриманих на будівництві (протоколи інших лабораторій).