Компанія

Dyckerhoff GmbH є членом Групи Buzzi Unicem, і разом ми формуємо конгломерат компаній світового масштабу з виробництва цементу, бетону та інертних компонентів, таких як пісок та щебінь. Головний офіс Dyckerhoff GmbH розташовано у м. Вісбаден (Німеччина). Наш основний вид діяльності, довкола якого ведуться всі інші види діяльності – це виробництво цементу, який виробляється на власних підприємствах у Німеччині, США, Люксембурзі, Чехії, Польщі, Росії та Україні. Наша стратегія полягає у стабільному нарощуванні прибутковості, оптимізації якості та вдосконаленні продукції на засадах стійкого розвитку бізнесу.

У 2000 році Dyckerhoff AG відкрило компанію у місті Києві, Україна. Ця керуюча компанія координувала всю діяльність та розвиток двох українських цементних підприємств, які було придбано Групою у 2000 році: ПАТ «Волинь-Цемент», ПАТ «ЮГцемент».

Починаючи з 2003 року, Дікергофф в Україні розпочала виробництво товарних бетонних сумішей на власних заводах у м. Києві (виробництво ведеться на заводах встановлених у 2003, 2004 та 2007 роках), м. Одеса (виробництво розпочато у 2006 році) та у м. Миколаєві (виробництво розпочато у 2008 році). Всі бетонні заводи Групи є сучасними з усією необхідною інфраструктурою, комп’ютерним управлінням, сучасним обладнанням та мають сертифіковані лабораторії якості.

З 01 січня 2016 року цементні підприємства об’єднались в одну юридичну особу – Публічне акціонерне товариство «Дікергофф Цемент Україна» із філіями «Волинь-Цемент» та «ЮГцемент». Така консолідація забезпечила просту та прозору організаційну структуру, централізований контроль за процесами закупівель та продажів, єдиний стратегічний підхід до розвитку компанії, єдину корпоративну політику.

«Дікергофф» в Україні прагне об'єднати досвід роботи «Дікергофф» на світовому ринку, традиційну німецьку якість, стабільність та надійність з потенціалом і майстерністю українських цементників. Для досягнення цієї мети Дікергофф в Україні проводить комплексну реконструкцію «Волинь-Цемент» філії та «ЮГцемент» філії та з метою покращання екологічних та економічних стандартів їх діяльності та вдосконалення якості продукції.